Time’a Göre 2017’nin En İyi 10 Teknolojik Ürünü

Time’a Göre 2017’nin En İyi 10 Teknolojik Ürünü

Dünyaca ünlü Time Dergisi, 2017’nin en iyi 10 teknolojik ürününü açıkladı. Listede akıllı telefonlardan oyun konsollarına kadar pek çok ürün yer alıyor. Şimdi bu ürünlere kısaca bir göz atalım…

IPHONE X

2017’nin en çok beklenen akıllı telefonu iPhone X, çerçevesiz ekran tasarımı ve Face ID gibi özelliklerle karşımıza çıktı.

SONY ALPHA A7R III

2017’nin en beğenilen fotoğraf makineleri arasında yer alan Sony Alpha A7R III, fiyat açısından markanın A9 Alpha modeline göre biraz daha ucuz.

APPLE WATCH 3

Eylül 2017’de yeni iPhone modelleri ile tanıtılan Apple Watch 3, listedeki tek akıllı saat modeli olarak öne çıkıyor.

XBOX ONE X

Dünyanın en güçlü oyun konsolu olarak karşımıza çıkan Xbox One X, kullanıcılarına 4K çözünürlüğünde ve 60 Fps oyun oynamayı vaat ediyor.

AMAZON ECHO ( 2’NCİ NESİL)

2’nci nesil Amazon Echo, Amazon’un masaüstü sesli asistanı. Amazon’un akıllı asistanı olan Alexa desteğine sahip olan Amazon Echo, yurt dışında 99 dolar fiyat etiketine sahip.

SUPER NINTENDO ENTERTAINMENT SYSTEM

Listenin nostaljik ürünü olan Super Nintendo Entertainment System, Nintendo’nun efsaneleşmiş oyun konsolunu farklı bir perspektifle hayatımıza sokuyor.

SAMSUNG GALAXY S8

Samsung Galaxy S8, çerçevesiz ekran tasarımı sayesinde oldukça beğenilmişti. Başarılı bir satış grafiğine sahip olan bu model, 2017’nin öne çıkan akıllı telefonları arasındaki yerini aldı.

DJI SPARK

Küçük boyutları ile dikkat çeken DJI Spark, taşınabilirlik konusunda neredeyse rakipsiz bir mini drone. 499 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulan DJI SPark, rakiplerine göre uygun bir fiyatla başarılı bir deneyim sunuyor.

MICROSOFT SURFACE LAPTOP

Geçtiğimiz yıllarda ikisi bir arada Surface modelleri ile karşımıza çıkan Microsoft’un ilk laptop modeli olan Surface Laptop, son derece şık bir tasarıma sahip.

NINTENDO SWITCH

Nintendo’nun yeni oyun konsolu Nintendo Switch, 2017’nin en başarılı oyun konsolu… Hem el hem de ev konsolu olarak tasarlanan Nintendo Switch, Super Mario Odyssey ve The Legend of Zelda: Breath of the Wild gibi oyunlarla adından sıkça söz ettirdi.