Pamukkale’de Şenlik Zamanı

Pamukkale’de Şenlik Zamanı

Yaz tatilindeki çocukların daha iyi vakit geçirmelerini amaçlayan “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” etkinliği bu yıl da devam etti.

Pamukkale Belediyesi yaz tatilinde olan çocuklar için özel şenlik düzenledi. “Haydi Çocuklar Mahallemizde Şenlik Var” etkinliği Güzelpınar ve Kurtlucalı çocuklar ile başladı. Bu iki mahallenin arasında yer alan Güzelpınar İlkokulu bahçesinde kurulan şenlik alanında minikler doyasıya eğlendi.

Bu önemli etkinlik Fatih mahallesinde de devam etti. Hacı İbrahim Cin Ortaokulu bahçesinde kurulan oyun alanları çocukları ağırladı. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Başkan Yardımcısı Türkay Gözlükaya, Pamukkale Belediye Meclisi Üyesi İbrahim Çelebioğlu, mahalle muhtarları ve çok sayıda çocuk aileleriyle birlikte şenliğe katıldı. Başkan Gürlesin’in eşi Derya Gürlesin ve kızları Büşra Nur ve Sare Nur da şenlikte Fatih mahalleli çocuklara eşlik etti.

Palyaçoların çocukları mutlu etmek için görev yaptığı şenlikte; ücretsiz pamuk şeker, dondurma ve limonata ikramı yapılırken, tüm çocuklara balon hediye edildi. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin de eğlencelere katılarak, halat çekme yarışmasında çocuklarla birlikte mücadele etti. Başkan Gürlesin daha sonra çocuklara pamuk şeker ve limonata ikram etti.

Gürlesin, tüm Pamukkale’nin mutluluğu için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade ederek, “Çocuklarımız gülerse dünya güler. Sizlerle iç içe olmak bize mutluluk veriyor. Biz her yere hizmet götürmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm halkımızı ve özellikle çocuklarımızı şenliklerimize bekliyoruz.” diye konuştu.