Pamukkale’de Ramazan Dolu Dolu Geçti

Pamukkale’de Ramazan Dolu Dolu Geçti

Pamukkale Belediyesi, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da ‘gönül sofrası’ adıyla, iftar yemekleri düzenledi.

Ramazan ayı her yıl olduğu gibi bu yıl da Pamukkale’de dolu dolu geçti. Pamukkale Belediyesi birçok mahallede ‘gönül sofrası’ adıyla iftar yemekleri düzenledi.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, kurulan bu sofralarda vatandaşlarla bir araya gelerek birlikte iftar sofralarına katıldı. İlk gün geleneksel olarak belediyede çalışan personeliyle orucunu açan Başkan Gürlesin, daha sonraki günlerde kurulan iftar soflarında vatandaşlarla bir araya geldi.

Güzelpınar, Kurtluca, Pelitlibağ, Hacıkaplanlar, Deliktaş, Kayıhan, İstiklal, Kervansaray, Karahayıt, Tekke, Kayıhan, Zümrüt, Hürriyet, Irlıganlı ve Akköy ile Pamukkale Belediyesi Semt Polikliniği açılışında Pamukkaleli vatandaşlarla buluşan Gürlesin, Pamukkale Üniversitesi öğrencileri ile de sahurda bir araya geldi. Başkan Gürlesin, her gün farklı bir mahallede teravih namazını kılarak vatandaşlarda namaz sonrasında da buluşmayı ihmal etmedi.

“ALLAH TEKRARINI NASİP ETSİN”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 11 ayın sultanı olan Ramazan ayının bereketiyle geldiğini ifade ederek, “Bizler bu mübarek ayda halkımızla düzenlediğimiz iftarlarda gönül sofralarında bir araya geldik. Bu anlamda Ramazan ayını dolu dolu geçirdik. Birçok bölgemizde iftar sofrası kurduk. Ramazan ayının güzelliğini halkımızla birlikte yaşamaktan dolayı çok mutlu olduk. Allah bu güzel günlerin tekrarını nasip etsin. Yine gelecek yıllarda da Ramazan ayını dolu dolu geçirmeyi Cenab-ı Hak bizlere nasip etsin. Bizleri gönül sofralarımızda yalnız bırakmayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim. Biz Pamukkale ilçe sınırları içinde halkımızın mutluluğu için çalışmaya, mesai saati gözetmeksizin, devam edeceğiz.” dedi.