Pamukkale’de Cadde ve Sokaklar Güzelleşti

Pamukkale’de Cadde ve Sokaklar Güzelleşti

Pamukkale Belediyesi’nin 80 milyon TL bütçe ayırarak başlattığı üstyapı atağında sona yaklaşıldı. 2017 yılının Kasım ayında başlatılan İncilipınar, Deliktaş ve Fatih mahallelerindeki üstyapı çalışmaları etap etap vatandaşı mağdur etmeden devam ediyor.

Şehir merkezinde Denizlilerin ulaşım noktasında en sık kullandığı cadde ve sokaklar da öncelikli olarak tamamlanarak halkın hizmetine sunuluyor. Pamukkale Belediyesi sorumluluk alanında bulunan Barbaros Caddesi, Şehit Doktor Munise Özcan Caddesi, Şehit Başsavcı Mustafa Alper Caddesi, Bursa Caddesi, Şehit Er Ali Taşöz, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Eyüp Kepenek Caddesi, Tokat Caddesi ile Ulus-İncilipınar bağlantısı olan 1204-1251 Sokak, İncilipınar pazaryerinin üstü olan 1222 Sokak, Çamlık Caddesi’nin altı 6010 Sokak gibi önemli ulaşım ağı noktalarında çalışmaları tamamlandı.

“PAMUKKALE DAHA DA GÜZLELEŞİYOR”

İlçede devam tüm çalışmalarla birebir ilgilenen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, vatandaşın mağdur olmaması adına üstyapı çalışmalarının da her aşamasını yakından takip ederek, düzenli olarak incelemelerde bulundu. Başkan Gürlesin, “Vatandaşlarımızı sıkıntıya sokmadan, ilçemizi daha da güzel bir görünüme kavuşturmak için gayret sarf ediyoruz. Tokat Caddemiz 800 metre ve orada bin 800 ton asfalt döktük, 5 bin 200 m2 kaldırım döşedik. Fatih Mahallemizde önemli caddelerden olan Ali Taşöz ve Eyüp Kepenek caddelerinde de 2 bin 250 ton asfalt dökerek, 6 bin 850 m2 kaldırım döşedik. Hedefimiz, daha yaşanabilir bir Pamukkale.” diye konuştu.