Pamukkale Belediyesinden Örnek Proje

Pamukkale Belediyesinden Örnek Proje

Hüseyin Gürlesin liderliğindeki Pamukkale Belediyesi’nin kalıcı eserleriyle, Pamukkale İlçesi her geçen gün daha yaşanır hale gelmeye devam ediyor.

Göreve geldiği günden bu yana, ilçede vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak ve güzelleştirmek adına projeleri hayata geçirmeye devam eden Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, günü birlik, geçici işler yerine kalıcı eserlerle, adeta yarının Pamukkalesi’ni inşa etmeye devam ediyor.

Çamlık Bölgesi’ndeki bisiklet yolu ve yürüyüş yolunun birinci etabını tamamlayan Pamukkale Belediyesi, ikinci etabı için de hazırlık çalışmalarına başladı. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Kınıklı Mahallemizde askerlik şubesinin yanında askeri bölge olan ormanlık alana bitişik yerde 450 metrelik bisiklet yolu ve yürüyüş yolumuzu tamamladık. Birinci etabımıza ilave yaparak, yaklaşık 1100 metre mesafeye ulaştırmayı planlıyoruz. Bu ikinci etapı Çamlık Bölgesi’ndeki ormanlık alanla birleştirmeyi düşünüyoruz.” dedi.

Kınıklı Mahallesi’nde incelemelerde bulunarak, vatandaşlarla da fikir alışverişinde bulunan Belediye Başkanı Gürlesin, “Pamukkale belediyesi olarak farklı çalışmalarla hizmet vermeye çalışıyoruz. Peyzajıyla, otopark çizgileriyle, basketbol sahasıyla, spor aletleriyle buna ilave kuş yuvalarıyla, kedi evleriyle, gerçekten doğal bir ortam oluşturduk. Aydınlatmaları da takıldı. Aydınlatmaları yine doğal ortama uyumlu olarak güneş enerjili. Burada gerçekten örnek bir projeyle, mükemmel bir çalışma ortaya çıktığını düşünüyorum.” diye konuştu.