Gürlesin’den Sosyal Tesis Atağı

Gürlesin’den Sosyal Tesis Atağı

Başkan Gürlesin, Pamuk Kafe, Pamuk Kafe Üniversite, Kitap Kafe, Konuşan Bank ve Şelale Park Çay Bahçesi’ni hizmete sundu.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilçede geleceğe yönelik yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Pamukkale’de yaşayan 7’den 70’e her yaştaki vatandaşa hitap edecek projeleri gündeme alarak, yaşlı-engelli-çocuk-genç her kesime yönelik dev yatırımlarını tek tek hayata geçiren Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilçenin çehresini değiştirdi.

İlçe halkının sosyal hayatlarına da katkı vermek istediklerini belirten Başkan Gürlesin, “Halkımızın hizmetine bugüne kadar sosyal tesis olarak değerlendirdiğimiz 3 ayrı noktada yaşam alanı projemizi hayata geçirdik.” dedi.

Pamukkale Belediyesi’nin YSE’deki yerleşkesi içinde bulunan Pamuk Kafe ilk hizmete giren sosyal tesis oldu. Pamuk Kafe’nin ikinci şubesi ise üniversite öğrencilerinin yoğun olduğu Kınıklı bölgesinde hizmete girdi. Yine aynı yerde gençlere hizmet veren Kitap Kafe ve Konuşan Bank önemli çalışmalar arasında yer alıyor. Ayrıca termal turizmin yoğun olduğu Karahayıt’ta da Şelale Park Çay Bahçesi vatandaşların uğrak yeri oldu.

Başkan Gürlesin, sosyal hayat için daha büyük projelerin de olduğunu hatırlatarak, bu çalışmaların önümüzdeki günlerde kamuoyuna aktarılacağını belirtti.