Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Sevgili Pamukkaleliler;

Göreve geldiğimiz günden bu yana; eğitimden güvenliğe, spordan turizme, sağlıktan sosyal belediyeciliğe dair birçok alanda ilklere imza attık. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak adına her zaman görevimizin başındayız. En önemlisi de bu görevimizi vatandaşımızla yan yana yürütmeye ve Pamukkale’mize kalıcı eserler bırakmaya çalışıyoruz.

Pamukkale Belediyesi Semt Polikliniği ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik. Bu dev sağlık yatırımını planlanandan 3 ay önce, 18 ayda tamamlayarak halkımızın hizmetine sunduk. Bununla birlikte Cumhuriyet Mahallesi 112 Acil ve Aile Sağlığı Merkezi ile de bölgedeki 100 bine yakın vatandaşımıza sağlık hizmeti veriliyor.

Açılışı için gün saydığımız Aktepe Kültür Merkezi de nikâh, düğün ve toplantı salonları, iş yerleri, spor salonları ile bölgesinin parlayan yıldızı olacak. Yılsonuna kadar tamamlamayı planladığımız bir başka vizyon projemiz Pamukkale Kültür Sanat ve Yaşam Merkezi de Bağbaşı mahallesinin çehresini değiştirecek.

Belediyemizin himayesine geçen Kocaçukur da bizimle adeta hayata döndü. Hiçbir ticari kaygı gözetmeden tüm eksikliklerini giderdiğimiz Kocaçukur’u, yeni bir cazibe merkezi haline getirerek, dünya markası Pamukkale’mize kazandırmış olduk.

Türkiye’nin en büyük tematik kent ormanı parkı olma özelliği taşıyan Seyir Tepesi’nde de sona yaklaşıyoruz. Bittiğinde nitelikli, ülkemize yakışan bir projeyi daha halkımızın hizmetine sunmuş olacağız.

“Daha Yaşanılır Bir Pamukkale” hedefimiz için sadece bugünü değil yarınlarımızı da düşünerek çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Pamukkale Dergisinin yedinci sayısını keyifle okumanızı dilerim.

Sağlıcakla kalın…