Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Sevgili Pamukkaleliler;

Ekibim ve ben, sizlerin bize verdiği emanete en iyi şekilde sahip çıkabilmek için çalışmalarımızı ilk günkü heyecan ve kararlılıkla sürdürüyoruz.

Bu doğrultuda; 4 yıl önce kurulan genç bir belediye olarak, ülkemize örnek olacak projelerimizi de birer birer hayata geçiriyoruz.

Bunların en önemlilerinden biri hiç şüphesiz Seyir Tepesi Kent Ormanı Projesi…

Türkiye’nin en büyük tematik kent ormanı parkı olma özelliği taşıyan Seyir Tepesi Kent Ormanı Projemizi, 405 bin metrekarelik bir alan içerisinde hayata geçiriyoruz.

Her bölümü aktif olarak kullanıldığında aynı anda 10 bin kişiye hizmet verecek olan Seyir Tepesi Kent Ormanı, aynı zamanda 150’den fazla kişiye de iş olanağı sağlayacak.

Şelale Park, El Sanatları ve Kır Lokantası, Gençlik Vadisi ve Horoz Köy, Sonsuz Bahçe, Renkli Orman ve Kültür Evleri bölümlerinden oluşacak Seyir Tepesi Kent Ormanı, tamamlandığında Denizlilerin ve turistlerin uğrak yeri olacak.

Vizyon projelerimizden bir diğeri olan Pamukkale Kültür Sanat ve Yaşam Merkezi’nde de çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

Sağlık konusunda ise Pamukkale Belediyesi Semt Polikliniği, Cumhuriyet 112 Acil ve ASM ile Karahayıt 112 Acil ve ASM’yi hayata geçirdik.

Biz, milletin hizmetkârı olmak için göreve talip olduk. Ne kadar çok hizmet edersek, görevimizi o kadar iyi yapmışız demektir. Görev süremiz boyunca da hep bu düşünce içerisinde olacağız.

Pamukkale Dergisinin altıncı sayısını keyifle okumanızı dilerim.

Sağlıcakla kalın…