85 Milyon TL’lik Dev Üst Yapı Hamlesi

85 Milyon TL’lik Dev Üst Yapı Hamlesi

“Pamukkale’de yaşamak ayrıcalıktır” sloganıyla Türkiye’ye örnek olacak projelerini sürdüren Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 85 milyon liralık üst yapı çalışmalarını başlattı.

Başkan Gürlesin, “Vatandaşı mağdur etmeden etap etap yapılacak üst yapı çalışmalarımızı 15 ay gibi kısa bir sürede bitirmeyi hedefliyoruz.” dedi.

2018 yılının Temmuz ayına kadar bitirilmesi hedeflenen ve 8 etaptan oluşacak olan çalışmalar esnasında vatandaşı mağdur etmemek için tüm önlemleri aldıklarını belirten Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, bu nedenle çalışmaların etap etap ve programlı bir şekilde ilerleyeceğini belirtti.

Pamukkale Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmanın farkını ortaya koyacağız.” diyen Başkan Gürlesin, tüm üst yapı çalışmalarının yaklaşık 15 ayda bitirileceğinin müjdesini verdi.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, alt yapısı biten bölgelerin üst yapıyla taçlandırılması gerektiğini vurgulayarak, “İnsanımızın bunu hak ettiğini düşünüyoruz. Ve bu bölgelerdeki yapılacak olan çalışmalarda alanımızın çok geniş olmasından dolayı, 4 mahallemizde yani İncilipınar, Cumhuriyet, Fatih ve Deliktaş mahallelerimizdeki çalışmaların toplam bize maliyeti 85 milyon civarında olacak. Pamukkale Belediyesi olarak çalışmalarımızda vatandaşımıza mümkün olan sıkıntının en aza indirilmesi, mümkünse hiçbir sıkıntı verilmemesi noktasında önemli tedbirler aldık. Düzenli bir program çerçevesinde inşallah bu 4 mahallemizde üst yapı çalışmalarımızı tamamlayacağız. Üst yapı çalışmalarımızın tekrardan hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.